COSMOPOLITAN BRIDE

COSMOPOLITAN BRIDE

SİZİN GÜNÜNÜZ, SİZİN DÜĞÜNÜNÜZ

Hayallerindeki düğünün başkahramanı olmak isteyen kadınlar, aşklarını mühürledikleri güne Cosmopolitan Bride Dergisi?nin rehberliğinde hazırlanıyorlar.

Mükemmel gelinlikten aksesuar seçimine, çiçeklerden pastalara, organizasyon şirketleri - düğün mekanlarından balayı rotalarına kadar her konuda gelin adaylarının yardımına koşan Cosmopolitan Bride, peri masalları gibi bir düğün için alternatifler sunuyor. ?Düğün Hikayeleri? bölümünde gerçek çiftlerin deneyimlerine ve onların yeni adaylara tavsiyelerine yer veriyor.

Cosmopolitan Bride?da ?Son moda gelinlikler neler? Saç, makyaj ve aksesuarlarda en son trendler hangileri? Damatlar, en şık damatlıkları nerelerden bulabilirler? Gelin çiçekleri nasıl olmalı? Pasta seçerken nelere dikkat edilmeli? Düğün mekanı, masa düzeni ve davetli organizasyonu nasıl yapılmalı?? gibi sorulara yanıtlar bulunuyor. Bunun yanı sıra ?Evlilik Astroloji?si gibi burç yorumları ve 'Evlilik testleri' ile gelin adaylarına evliliklerinin gelecekleriyle ilgili tüyolar veriliyor.

Düğün öncesi gelin adaylarının en çok zorlandığı gelinlik seçimi konusu ise Cosmopolitan Bride?la zevkli bir hal alıyor. Yüzlerce gelinlik alternatifi ile her gelin kendine en uygun gelinliği seçebiliyor.

Büyük kararlardan en küçük detaylara kadar çiftlere güvenilir tavsiyelerde bulunan Cosmopolitan Bride, Türk kadınlarının bir numaralı ?Düğün Planlayıcısı? olma özelliğini taşıyor.